Autorius Tema: perku ar mainisiu (ieskau nebrangi naudota) CB stoti Klaipedoje  (Skaityta 9445 kartus)

LY2VV

  • Newbie
  • *
  • Įrašai: 6
  • A. t. ?
    • Žiūrėti profilį
Ats: perku ar mainisiu (ieskau nebrangi naudota) CB stoti Klaipedoje
« Atsakymas #15 Įrašytas: Sausio 07, 2015, 07:16:34 pm »
Turiu..., bet nevisai tokia. Mano Stabo XM-8082 DTMF.  Gal jos panašios valdymo principais, nes tai irgi Maycom 27 su kažkokiomis raidėmis, modifikacija. Aš ją ,,atrakinau" ir dabar vietoje legalių 80 kanalų - 600... Vokietijoje, o ir kitose šalyse, tokias ,,artakintas", neturint radijo mėgėjo licezijos, naudoti draudžiama... Tai reikėtų žinoti, jeigu nenorima problemų. 
Jeigu rodo 80 kanalų, viskas legalu, o Jeigu matote -A, -B, -C, -D, -E, A, B, C, D, E, +A, +B, +C, +D, +E raides, arba tik su minusu ar plisu ir be minuso ar pliuso, tuomet naudokite tik C ir D. Tuomet viskas bus legalu.
Radijo mėgėjas ir ne tik...

andrej

  • Newbie
  • *
  • Įrašai: 9
    • Žiūrėti profilį
Ats: perku ar mainisiu (ieskau nebrangi naudota) CB stoti Klaipedoje
« Atsakymas #16 Įrašytas: Sausio 12, 2015, 04:41:29 pm »
Turiu..., bet nevisai tokia. Mano Stabo XM-8082 DTMF.  Gal jos panašios valdymo principais, nes tai irgi Maycom 27 su kažkokiomis raidėmis, modifikacija. Aš ją ,,atrakinau" ir dabar vietoje legalių 80 kanalų - 600... Vokietijoje, o ir kitose šalyse, tokias ,,artakintas", neturint radijo mėgėjo licezijos, naudoti draudžiama... Tai reikėtų žinoti, jeigu nenorima problemų. 
Jeigu rodo 80 kanalų, viskas legalu, o Jeigu matote -A, -B, -C, -D, -E, A, B, C, D, E, +A, +B, +C, +D, +E raides, arba tik su minusu ar plisu ir be minuso ar pliuso, tuomet naudokite tik C ir D. Tuomet viskas bus legalu.
vel ineta rysio zonoje voketijoje!
o ka duoda "atrakinimas".tik platesni diapazona?per 8metus vakaruose negirdejau apie racijos tikrinima,atvirksiai kiekvienam trucksope parduodami ir galingi r.s. ir stiprintuvai iki 500w be leidymus.busiu dekingas uz betkokia infa apie r.s